0

Aplikacija

Doktor medicine - izabrani lekar Puno radno vreme

na Dom zdravlja Srpska Crnja u Srpska Crnja (Poslato na 30-08-2021)

Doktor medicine - izabrani lekar

Dom zdravlja Srpska Crnja, Srpska Crnja

Mesto rada: Srpska Crnja

Lice za kontakt: Danica Vučurević Đukin

Kontakt telefoni: 062/ 80 45 122, 023/ 811 022 (zvati od 7-15h)

E-mail: direktordzsc@gmail.com

Opis posla: preventivni i kurativni pregledi dece, školske dece, omladine i odraslih

Broj izvršilaca: 2

Vrsta radnog odnosa: na određeno vreme - 6 meseci, nakon toga na neodređeno vreme

Obrazovanje: VII nivo obrazovanja

Radno iskustvo: nebitno

Ostali uslovi:

položen stručni ispit
licenca za lekare

Ostali uslovi rada :

poslodavac obezbeđuje smeštaj
dužina radnog vremena – 8 sati
rad u smenama

Trajanje konkursa: do popune radnog mesta

Zainteresovani kandidati mogu da se jave na kontakt telefone, ili svoje prijave da dostave putem mejla.

Rok važenja
30.09.2021.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Fakultet - VII1 stepen (4-6 godine)
Obrazovanje kandidata
Medicina
Radno iskustvo u zanimanju
Nije bitno
Broj izvršilaca
2
Mesto rada
Nova Crnja
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Određeno
Dodatne informacije
Rad u smenama
Obezbeđen smeštaj
Stručni ispit ili licenca
stručni ispit i licenca za lekare
Napomena
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano).

Skoro postavljeni poslovi Dom zdravlja Srpska Crnja

Pregledano: 172 puta