0

Aplikacija

Pogonski električar Puno radno vreme

na Peštan d.o.o Bukovik u Aranđelovac (Poslato na 03-09-2021)

Pozicija: POGONSKI ELEKTRIČAR
Kompanija: Peštan d.o.o Bukovik
Opis posla:
• Dijagnostikovanje kvarova na sredstvima za rad
• Analiza i Otklanjanje kvarova na sredstvima za rad
• Pravilno i pravovremeno vršenje manipulacija na visokonaponskim i niskonaponskim postrojenjima
• Blagovremeno obaveštavanje nadredjenog o razlozima i nemogućnostima obavljanja radne aktivnosti

Uslovi rada:

• Jednosmenski rad
• Radno vreme 8h
• Obezbeđen topli obrok
• Obezbeđen prevoz
• Ugovor o radu

Profil kanidata:

• Nije bitan Stepen stručne spreme
• Sa i bez radnog iskustva na ovoj poziciji
• Odgovornost
• Preciznost u radu
• Spremnost za timski rad

Prijave možete poslati na email adresu milena.vracarevic@pestan.net ili se javiti na broj: 062/259-930
Oglas važi do 30.8.2021

Skoro postavljeni poslovi Peštan d.o.o Bukovik

Pregledano: 1022 puta