3

Aplikacija

Referent u računovodstvu i knjigovodstvu Puno radno vreme

na VOSSLOH MIN SKRETNICE DOO u Niš (Poslato na 07-09-2021)

Referent u računovodstvu i knjigovodstvu

,,VOSSLOH MIN SKRETNICE DOO”, Niš

Vulevar 12. februara bb

Niš – Crveni Krst

Zainteresovani kandidati se javljaju na kontakt telefon 018/583-411

ili mogu da pošalju svoju biografiju mejlom na: Sandra.Mojasevic@vossloh.com

ili poštom na adresu poslodavca.

Opis posla:

• Priprema finansijskih i poreskih izveštaja

• Obrada poreskih prijava

• Vođenje finansijske dokumentacije

• Komunikacija sa bankama , poreskom upravom i drugim relevantnim institucijama

• Obračun plata

• Priprema dokumentacije o porodiljskom odsustvu/bolovanju

Uslovi:

• Minimum VII stepen stučne spreme iz oblasti finansija, ekonomije ili slično

• Minimum 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

• Odlične komunikacijske veštine

• Dobro poznavanje engleskog jezika

• Napredno znanje alata MS Office paketa, naročito Exel-a.

• Sposobnost identifikacije i rešavanja problema

• Poznavanje računovodstvenih programa je prednost

Rok važenja
07.10.2021.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Fakultet – VII1 stepen (4-6 godine)
Radno iskustvo u zanimanju
Više od 3 godine
Broj izvršilaca
1
Mesto rada
Niš
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Određeno
Napomena
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano).

Skoro postavljeni poslovi VOSSLOH MIN SKRETNICE DOO

Pregledano: 521 puta