2

Aplikacija

Prodavac auto delova Puno radno vreme

na Wagen International d.o.o. u Beograd (Poslato na 08-09-2021)

*Na poziciji Vas čekaju zaduženja:*
* Prodaja proizvoda iz asortimana profesionalnim i maloprodajnim kupcima;
* Prijem porudžbina, pronalaženje adekvatnog auto dela kao i adekvatne zamene drugih proizvođača;
* Praćenje rada profesionalnih kupaca, definisanje njihovih potreba i unapređivanje asortimana u skladu sa potrebama;
* Naplata prodate robe i vođenje računa o dospelim potraživanjima kupaca;
* Po potrebi rad na uskladištenju robe.

*Od Vas očekujemo:*
* IV stepen stručne spreme (poželjno saobraćajne, mašinske ili elektrotehničke struke);
* Dobro poznavanje auto delova i upućenost u stanje tržišta;
* Iskustvo u prodaji minimum dve godine;
* Iskustvo u prodaji auto delova;
* Odlično poznavanje rada na računaru, sa akcentom na MS Office paket (Word, Excel, Outlook);
* Izvrsne komunikacione veštine;

*U prednosti ste ako imate:*
* Iskustvo u radu sa katalozima rezervnih delova originalnih proizvođača delova i automobila;
* Iskustvo sa WMS sistemima (Microsoft Dynamics NAV je plus).

*Nudimo Vam:*
* Smenski rad (8h-16h i 11h-19h);
* Redovnu zaradu + bonuse;
* Mogućnost dugoročnog zaposlenja i priliku za profesionalni napredak.

*Svi zainteresovani mogu poslati svoje prijave/biografije na mejl: hr@wint.rs*

Skoro postavljeni poslovi Wagen International d.o.o.

Pregledano: 111 puta