0

Aplikacija

Doktor medicine Puno radno vreme

na DOM ZDRAVLjA ODžACI u Odžaci (Poslato na 08-09-2021)

Doktor medicine

Oglas važi od: 08.9.2021.

DOM ZDRAVLjA ODžACI
Odžaci, Mostonga 25
tel. 025/5742-554

na određeno vreme do kraja godine
2 izvršioca

Opis poslova: obavlja preglede pacijenata i upućuje ih na pomoćne dijagnostičke preglede, postavlja ranu ili definitivnu dijagnozu, određuje odgovarajuće terapije, upućuje pacijente na konsultativno-specijalističke preglede, na stacionarno lečenje ili rehabilitaciju, vrši ocenu zdravstvenog stanja i radne sposobnosti, upućuje pacijente na lekarsku komisiju, izdaje lekarsko uverenje za sud, obavlja male hirurške i ostale intervencije, obavlja kućne posete, vrši utvrđivanje smrti (mrtvozorstvo), vodi propisane evidenije, obavlja preglede i dijagnostiku koja je neophodna, određuje način i vrstu lečenja, prati tok lečenja i usklađuje mišljenje i predloge za nastavak lečenja, određuje vrstu i dužinu kućnog lečenja, propisuje lekove i medicinska sredstva, kao i određene vrste medicinsko-tehničkih pomagala, vodi propisanu medicinsku dokumentaciju o zdravstvenom stanju i lečenju osiguranika, kao i druge poslove u vezi svog radnog mesta.

USLOVI: završen medicinski fakultet, VII/1 stepen stručne spreme. Dostaviti: kopiju dokaza o položenom stručnom ispitu (dozvola za rad – licenca), overenu fotokopiju diplome o završenom fakultetu, kratku biografiju. Prijave slati na Pravnu službu Doma zdravlja Odžaci, Mostonga 25, 25250 Odžaci. Rok za podnošenje prijava je 5 dana od dana objavljivanja oglasa u publikaciji „Poslovi“. Neblagovremene i nepotpune prijave se neće uzeti u razmatranje. Rok za donošenje odluke o izboru kandidata je 30 dana.

Skoro postavljeni poslovi DOM ZDRAVLjA ODžACI

Pregledano: 568 puta