0

Aplikacija

VETERINARSKI TEHNIČAR M/Ž Inostranstvo

na Partners and Orka u Republika Hrvatska (Poslato na 27-02-2024)

Partners&Orka doo, licencirana agencija za zapošljavanje iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta preduzeće koja se bavi uzgojem, proizvodnjom, preradom goveda velika, koji zbog proširenja na 3 farme potražuje veći broj veterinarskih tehničara Farme se nalaze u okolini Zagreba u Hrvatskoj.

VETERINARSKI TEHNIČAR M/Ž na farmi u Hrvatskoj

Lokacija rada: Hrvatska

Potrebno je 4 izvršilaca posla

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

- IV stepen stručne spreme veterinarskog smera
- Kandidat nije osudjivan niti pod istragom
- Dobra fizička kondicija i spretnost
- Lice sa radnim iskustvom iz veterinarske struke MINIMUM 3 GODINE
Opis posla:

- Briga i nega: velika goveda
- Poslovi vakcinisanja životnja

Poslodavac obezbeđuje:

- Ugovor o radu na godinu dana sa mogućnošću napredovanja
- Izrada radne i boravišne dozvole
- Puno radno vreme 8 sati, slobodan dan
- Odlične uslove rada u dinamičnom i timski orijentisanom okruženju
- Obezbeđen smeštaj i obrok
- Bezbednost i zdravlje na radu
- Početna zarada 1000e, napredovanje moguće u skladu sa radnim iskustvom i stručnošću lica u dogovoru sa poslodavcem

Za bliže informacije možete nas kontaktirati putem telefona:
+381 61 114 13 60 tel/viber/whatsapp 011/2683486

Vašu biografiju možete poslati na datu e-mail adresu: ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Agencija zadržava pravo odabira, selekcije i kontaktiranja kandidata koji uđu u uži krug.

Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka ličnosti i saglasni su da podaci koji se elektronski prosleđuju mogu biti dalje obrađivani, posleđivani u svrhu posredovanja pri zapošljavanju.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 260 puta