0

Aplikacija

Vozač šlepera - cerada Inostranstvo

na Partners and Orka u Republika Hrvatska (Poslato na 07-06-2024)

Partners & Orka, agencija za zapošljavanje i ljudske resurse, za svog renomiranog klijenta iz Hrvatske sa sedištem firme u Zagrebu, koji se bavi trgovinom i transportom za domaći i međunarodni transport, zapošljava veći broj izvršilaca na poziciji:

VOZAČ ŠLEPERA - CERADA
Lokacija rada: Italija - Hrvatska

Opis posla:
- Vozi se paletirana roba
- Ture se rade 3-4 nedelje, nakon čega sledi 2 nedelje odmora kod kuće

Uslovi:
- Minimum 2 godine radnog iskustva u međunarodnom drumskom saobraćaju
- Probni rad nije potreban za lica koja imaju iskustva preko 2 godine
- Posedovanje C i E kategorije
- Prednost EU KOD95

Firma nudi:
- Pomoć u pronalasku smeštaja
- Finansiranje za polaganje EU KOD95
- Kandidati koji imaju položen CPC, radi se prekvalifikacija
- Ugovor o radu
- Izrada radne i boravišne dozvole
- Bezbednost i zdravlje na radu
- Vikendi i praznici su neradni
- Redovna mesečna zarada
-Zarada se kreće od 1700 EUR - 2400 EUR

Za bliže informacije možete nas kontaktirati putem telefona:
060 32 999 34 (tel/viber/whatsapp)
ili poslati Vašu biografiju na datu e-mail adresu: ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Napomena:
Agencija zadržava pravo odabira, selekcije i kontaktiranja kandidata koji uđu u uži krug. Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao! Kandidati koji nemaju CV mogu popuniti formular na našem sajtu kako bismo prosledili poslodavcu: http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka ličnosti i saglasni su da podaci koji se elektronski prosleđuju mogu biti dalje obrađivani, prosleđivani u svrhu posredovanja pri zapošljavanju.

Oglas aktuelan do popune!

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 672 puta