0

Aplikacija

Knjigovođa Puno radno vreme

na BUTANGAS INTERNATIONAL DOO u Beograd (Poslato na 05-07-2017)

Knjigovođa

Oglas važi od: 05.7.2017.

BUTANGAS INTERNATIONAL DOO
11070 Novi Beograd, Bulevar Zorana Đinđića 65
tel. 011/2120-589
e-mail: danijela.petrovic@butangas.co.rs

Knjigovođa

Opis posla:
asistiranje u knjigovodstvu prilikom izveštavanja za lokalne potrebe i potrebe grupe; priprema dokumentaciju za knjiženje.

USLOVI:
VII stepen stručne spreme, ekonomski fakultet, poželjan smer: računovodstvo i revizija. Poznavanje računovodstvenih i poreskih propisa, Ms Office, vozačka dozvola, engleski jezik na srednjem ili višem nivou. Poželjno poznavanje rada u knjigovodstvenom programu Pantheon. Radno iskustvo od minimum 12 meseci na knjigovodstvenim poslovima. Probni rad od 6 meseci. Puno radno vreme, rad u kancelariji. Rok za prijavu na konkurs je 15 dana od dana objavljivanja u publikaciji „Poslovi“. Prijave na konkurs slati putem pošte ili na e-mail adresu: danijela.petrovic@butangas.co.rs.

Skoro postavljeni poslovi BUTANGAS INTERNATIONAL DOO

Pregledano: 1277 puta