0

Aplikacija

Administrativno-tehnički sekretar Puno radno vreme

na ZORAN PETROVIĆ PR AGENCIJA ZA USLUGE PRI REGISTRACIJI VOZILA u Kruševac (Poslato na 28-04-2021)

Administrativno-tehnički sekretar

ZORAN PETROVIĆ PR AGENCIJA ZA USLUGE PRI REGISTRACIJI VOZILA”, Kruševac

Uslovi rada i ostali uslovi:

puno radno vreme
IV do VII nivo kvalifikacije

Opis posla: rad u kancelariji, komunikacija sa strankama, rad na računaru

Direktno upućivanje kkandidata prema dogovorenim terminima za razgovor: Gazimestanska 33, Kruševac

Javljanje kandidata na kontakt telefon: 063/656-670, lice za kontakt: Zoran Petrović

Rok važenja
28.05.2021.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Srednja škola – IV stepen (4 godina)
Obrazovanje kandidata
Pravo i administracija
Radno iskustvo u zanimanju
Nije bitno
Broj izvršilaca
1
Mesto rada
Kruševac
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Neodređeno
Vozačka dozvola
B – Poželjno

Napomena
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Jezik:

Engleski Niži

Računarske veštine:

Internet Srednji
Obrada tabela – Excel Srednji
Windows Srednji
Obrada teksta – Word Srednji

Pregledano: 339 puta