3

Aplikacija

Radnici u proizvodnji Inostranstvo

na Interea doo u Jihlava, Češka (Poslato na 10-05-2021)

*Interea doo* je licencirana agencija za posredovanje u zapošljavanju. Za našeg inostranog partnera iz Češke, tražimo radnike na sledećoj poziciji:

*Operater u proizvodnji*
(45 izvršilaca)

*Opis posla:*
Radnici mogu biti raspoređeni u 2 odeljenja: predprodukcijsko gde se vrši priprema materijala za ostala odeljenja ili u montažnom odeljenju gde se montiraju gotovi proizvodi (farovi, plastične lajsne, kablovski snopovi).

*Uslovi:*
• Završena osnovna škola
• Dobar vid i razlikovanje boja
• Manuelna spretnost, numeričke veštine
• Spremnost za smenski i prekovremeni rad
• Posao pogodan za osobe oba pola
• Iskustvo nije neophodno
• Znanje češkog jezika nije neophodno

*Nudimo:*
• Administrativnu podršku prilikom apliciranja za radnu dozvolu
• Priliku za *dugoročan posao* – izrada dozvole na 2 godine uz mogućnost produženja
• Zaradu oko *680 €* bez prekovremenog rada (Osnovica plate: 18 620 kč bruto, Lični bonus 0 – 1862 kč bruto, Timski bonus 0 -1862 kč bruto)
• *Besplatan put do Češke*
• Obezbeđen put i smeštaj
• Mogućnost da radite sa prijateljima ili u paru

*Više informacija o uslovima i testiranju možete dobiti na: 069/8013256 (Ksenija)*

Skoro postavljeni poslovi Interea doo

Pregledano: 342 puta