0

Aplikacija

Vozači B kategorije - dostavljači hrane m/ž Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 18-06-2021)

Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, potražuje radnike za svog renomiranog klijenta, servis za dostavu hrane na kućnu adresu na teritoriji grada Beograda.

Pozicija: Vozači B kategorije – dostavljači hrane m/ž

Mesto rada: Beograd
Opis posla:
• Dostava hrane na teritoriji mesta rada
• Izlaženje na kraj sa rokovima dostave
• Naplata računa i komunikacija sa klijentima
Uslovi:
• Srednji stepen stručne spreme
• Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
• Radno iskustvo neophodno
Poslodavac obezbeđuje:
• Ugovor o radu na određeno vreme prvih 6 meseci nakon toga prijava na neodređeno
• Svi benefiti iz radnog odnosa
• Mesečnu zaradu od 45 000 rsd + bakšiš
• Radno vreme u dve smene (10:00-18:00 i 18:00-02:00)
• Korišćenje službenog vozila – fiat punto
• Rad u prijatnom i profesionalnom okruženju
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:
zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kontakt telefon poslodavca za bliže informacije, Dejan 063343769
Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka samo tamo gde ispunjavaju uslove konkursa.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 100 puta