5

Aplikacija

Komercijalni direktor u Livnici Puno radno vreme

na KOPEX MIN-LIV u Niš (Poslato na 01-02-2022)

Komercijalni direktor u Livnici
KOPEX MIN-LIV DOO

“KOPEX MIN-LIV” DOO Niš

Opis posla: prijem, planiranje, koordiniranje i izvršavanje poslova nabavke, prodaje na nivou Društva; koordiniranje i održavanje, kao i organizovanje službe transporta i službe diskontne prodaje; davanje rešenja, predloga inostranom kupcu radi prodaje proizvoda i proizvodnog programa preduzeća; učestvovanje u pregovorima, ugovaranju i odrzavanju poslovnih kontakta; obrada i praćenje inostranog tržišta neposredno ili preko spoljnotrgovinskih organizacija ili inženjering kuća; izrada složenih ugovora, pripreme ugovorne dokumentacije i praćenje toka ugovaranja i realizacije ugovora na stranom i domaćem tržištu; odgovornost za izradu kvalitetne ponude na raspisani tender, kao i odgovornost za rad službe nabavke, prodaje, transporta i diskonta; ispitivanje ino tržišta za određene grupe proizvoda; staranje o carinjenju i prijavi uvozne robe i snošenje odgovornosti za nekvalitetno obavljanje ovih poslova; praćenje i kontrola implementacije koncepta „5S“.

Uslovi rada i ostali uslovi:

VII nivo kvalifikacije, diplomirani mašinski inženjer ili diplomirani ekonomista
radno iskustvo najmanje 12 meseci na poslovima komercijale
poznavanje rada na računaru, MS OFFICE
mesto rada : Niš - Crveni krst

Zainteresovani kandidati treba da pošalju radnu biografiju putem mejl adresa:

filip.sretic@kopexmin.rs ili milos.arsic@kopexmin.rs

Za sva dodatna pitanja mogu se javiti na kontakt telefon 063 485-382

NAPOMENA: Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Podaci o poslu
Vremensko trajanje oglasa za posao:

01.02.2022. - 15.02.2022.
Vrsta rada:

Određeno
Broj radnika:

1
Mesto rada:

Niš;
Radno iskustvo:

Više od 1 godine
Stepen obrazovanja:

Fakultet - VII1 stepen (4-6 godine)
Obrazovanje:

Trgovina

Pregledano: 636 puta