22

Aplikacija

Operater u proizvodnji Puno radno vreme

na MINTH AUTOMOTIVE EUROPE u Loznica (Poslato na 08-03-2022)

Operater u proizvodnji
MINTH AUTOMOTIVE EUROPE D.O.O.

MINTH AUTOMOTIVE EUROPE“ D.O.O.

Republike Srpske 20 d

15300 Loznica

milosevic.zorka@minthgroup.com

Uslovi:

minimum završena osnovna škola

spremnost za rad u tri smene

poželjno poznavanje engleskog jezika

poželjno prethodno iskustvo u proizvodnji

Vaša zaduženja i odgovornosti:

učestvovanje u proizvodnji delova/gotovih proizvoda

izvršavanje radnih operacije u skladu sa definisanim procesnim specifikacijama ili fazama proizvodnje

priprema potrebnih materijala pre početka proizvodnje

provera proizvodne opreme i blagovremeno prijavljivanje nepravilnosti

fokus na postizanje kvaliteta proizvoda

vođenje evidencije o proizvedenim proizvodima i priprema podataka i obrazaca za sledeću smenu

NAPOMENA: Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Podaci o poslu
Vremensko trajanje oglasa za posao:

08.03.2022. - 07.04.2022.
Vrsta rada:

Neodređeno
Broj radnika:

50
Mesto rada:

Loznica;
Radno iskustvo:

Nije bitno
Stepen obrazovanja:

Srednja škola - III stepen (3 godina)
Obrazovanje:

Mašinstvo
Rad na računaru:

Jezik:

Engleski: Čitanje: Početni(A1); Pisanje: Početni(A1); Govor: Početni(A1); - Poželjno

Skoro postavljeni poslovi MINTH AUTOMOTIVE EUROPE

Pregledano: 2269 puta