0

Aplikacija

Administrativni radnik 2 izvršioca Puno radno vreme

na “GASTEC” DOO VRŠAC u Vršac (Poslato na 01-03-2023)

“GASTEC” DOO VRŠAC
26300 Vršac, Đure Cvejića 2 tel. 069/8218-321
e-mail: prodaja@gastec.rs
Administrativni radnik
2 izvršioca
Opis posla: Administrativni poslovi, izrada faktura, rad u knjigovodstvenim programima i MS office paketu.
USLOVI: obrazovanje: minimum IV nivo kvalifikacije bez obzira na vrstu kvalifikacije; obavezno radno iskustvo na poslovima prodaje ili administracije u trajanju od 18 meseci; poznavanja rada na računaru (MS Office paket); poznavanje engleskog jezika na početnom nivou; posedovanje knjigovodstvenih veština; poznavanje osnova računovodstva; poznavanje rada na portalu javnih nabavki i sistemu elektronskog fakturisanja. Trajanje konkursa: do 22.08.2023. godine. Zainteresovani kandidati mogu se javiti na gore navedeni broj telefona. Svoje radne biografije mogu poslati na gore navedenu mejl adresu.

Pregledano: 1996 puta