0

Aplikacija

Nastavnik harmonike na određeno vreme, radi zamene odsutnog radnika preko 60 dana do povratka radni Puno radno vreme

na MUZIČKA ŠKOLA „KORNELIJE STANKOVIĆ” u Prokuplje (Poslato na 09-11-2023)

MUZIČKA ŠKOLA „KORNELIJE STANKOVIĆ”
18400 Prokuplјe Vasilija Đurovića Žarkog 1
Nastavnik harmonike na određeno vreme, radi zamene
odsutnog radnika preko 60 dana do povratka radnika sa funkcije
USLOVI: VII stepen stručne spreme, diplomirani muzičar, usmerenje akordeonista, iplomirani muzičar – akordeonista, akademski muzičar akordeonista, master muzički umetnik, profesionalni status akordeonista/ harmonikaš, diplomirani muzičar – bajanista, master muzički umetnik, profesionalni status kamerni muzičar, sa predhodno završenim osnovnim akademskim studijama harmonike.
OSTALO: Kandidat treba da ispunjava i sledeće uslove: da ima odgovarajuće obrazovanje, da ima psihičku, fizičku i zdravstvenu sposobnost za rad sa decom i učenicima, da nije osuđivano pravosnažnom presudom za krivično delo za koje je izrečena bezuslovna kazna zatvora u trajanju od najmanje tri meseca, kao i za krivična dela nasilјe u porodici, oduzimanje maloletnog lica, zapuštanje i zlostavlјanje maloletnog lica ili rodoskvnuće, za krivično delo primanje ili davanje mita, za krivično delo iz grupe krivinih dela protiv polne slobode, protiv pravnog saobraćaja i protiv čovenosti i drugih dobara zaštićenih međunarodnim pravom, bez obzira na izrečenu krivičnu sankciju, i za koje nije, u skladu sa zakonom, utvrđeno diskriminatorno ponašanje; da ima državlјanstvo Republike Srbije, da zna jezik na kome se ostvaruje obrazovno-vaspitni rad, Kandidati popunjavaju prijavni formural na zvaničnoj internet stranici Ministarstva. potrebna dokumentacija koju kandidat prilaže ustanovi je: – odštampani prijavni formular sa zvanične internet stranice ministarstva – molbu sa kraćom biografijom, overeni prepis ili fotokopiju diplome o stečenoj sručnoj spremi, izvod iz knjige rođenih u originalu ili overen prepis, uverenje o državlјanstvu u originalu ili overen prepis (ne stariji od šest meseci), uverenje o položenom stručnom ispitu (licenci) u originalu ili overen prepis. Ako ga kandidat ima uverenje da se protiv lica ne vodi istraga, dokaz o neosuđivanosti. ukoliko su kandidati na fakultetu imali predmete:psihologija i pedagogija poželјno je da prilože potvrdu o položenim navedenim predmetima. U postupku odlučivanja o izboru nastavnika vrši se prethodna provera psihofizičke i zdravstvstvene sposobnosti za rad sa decom i učenicima koju vrši nadležna služba za poslove zapošlјavanja. Dokaz da kandidat ima psihičku, fizičku i zdravstvenu sposobnost za rad sa decom i učenicima pribavlјa se pre zaklјučenja ugovora o radu. Rok za podnošenje prijave na konkurs je 8 dana od dana objavlјivanja konkursa u časopisu „Poslovi”. Nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati. Rešenje o o izboru kandidata konkursna komisija će doneti u zakonom predviđenom roku. Prijave se podnose na adresu: Muzička škola „Kornelije Stanković” Prokuplјe, ul. Vasilija Đurovića Žarkog br. 1 18400 Prokuplјe. Bliža obaveštenja mogu se dobiti na tel.027/322-636.
Nototekar na određeno vreme, radi zamene odsutnog radnika preko 60 dana do povratka sa funcije,
sa 50% radnog vremena
USLOVI: opis poslova: diplomirani muzičar svih usmerenja. Kandidat treba da ispunjava i sledeće uslove: da ima odgovarajuće obrazovanje, da ima psihičku, fizičku i zdravstvenu sposobnost za rad sa decom i učenicima, da nije osuđivano pravosnažnom presudom za krivično delo za koje je izrečena bezuslovna kazna zatvora u trajanju od najmanje tri meseca, kao i za krivična dela nasilјe u porodici, oduzimanje maloletnog lica, zapuštanje i zlostavlјanje maloletnog lica ili rodoskvnuće, za krivično delo primanje ili davanje mita, za krivično delo iz grupe krivinih dela protiv polne slobode, protiv pravnog saobraćaja i protiv čovenosti i drugih dobara zaštićenih međunarodnim pravom, bez obzira na izrečenu krivičnu sankciju, i za koje nije, u skladu sa zakonom, utvrđeno diskriminatorno ponašanje; da ima državlјanstvo Republike Srbije da zna jezik na kome se ostvaruje obrazovno-vaspitni rad. Kandidati popunjavaju prijavni formural na zvaničnoj internet stranici Ministarstva. Potrebna dokumentacija koju kandidat prilaže ustanovi je: odštampani prijavni formular sa zvanične internet stranice, Ministarstva, molbu sa kraćom biografijom, overeni prepis ili fotokopiju diplome o stečenoj sručnoj spremi, izvod iz knjige rođenih u originalu ili overen prepis uverenje o državlјanstvu u originalu ili overen prepis (ne stariji od šest meseci), uverenje o položenom stručnom ispitu (licenci) u originalu ili overen prepis, Ako ga kandidat ima, uverenje da se protiv lica ne vodi istraga, dokaz o neosuđivanosti. Ukoliko su kandidati na fakultetu imali predmete:psihologija i pedagogija poželјno je da prilože potvrdu o položenim navedenim predmetima. U postupku odlučivanja o izboru nastavnika vrši se prethodna provera psihofizičke i zdravstvstvene sposobnosti za rad sa decom i učenicima koju vrši nadležna služba za poslove zapošnjavanja. Dokaz da kandidat ima psihičku, fizičku i zdravstvenu sposobnost za rad sa decom i učenicima pribavlјa se pre zaklјučenja ugovora o radu. Rok za podnošenje prijave na konkurs je 8 dana od dana objavlјivanja konkursa u časopisu „Poslovi”. Nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati. Rešenje o o izboru kandidata konkursna komisija će doneti u zakonom predviđenom roku. Prijave se podnose na adresu: Muzička škola „Kornelije Stanković” Prokuplјe, ul. Vasilija Đurovića Žarkog br. 1 18400 Prokuplјe Bliža obaveštenja mogu se dobiti na tel: 027/322-636.

Pregledano: 274 puta