0

Aplikacija

Montažer u proizvodnji transportnih kofera Puno radno vreme

na System Design u Novi Sad (Poslato na 24-04-2024)

Firma System Design doo iz Novog Sada se već duži niz godina uspešno bavi proizvodnjom
profesionalnih transportnih kofera. Flight Case-ove izrađujemo u skladu sa industrijskim
standardima koji se primenjuju u event industriji i koristimo delove najvišeg kvaliteta što
omogućava višegodišnju eksploataciju istih.

Usled proširenja obima poslova firmi System Design doo potreban je montažer u proizvodnji
transportnih kofera .

Opis poslova montažera podrazumeva sledeće:
• Obavljanje radnih zadataka po utvrđenim kompanijskim standardima;
• Rukovanjem sa mašinama za obradu materijala u cilju postizanja zajedničkih ciljeva
proizvodnje;
• Samostalnost konstruisanja predmeta proizvodnje odnosno sklapanje transportnih
kofera ili drugog proizvoda sa namenskim alatima prema tehničkoj dokumentaciji,
• Blagovremeno informisanje nadređenih o uočenim greškama nastalim u proizvodnji;
• Čitanje tehničke dokumentacije i krojne liste za konkretni radni nalog;
• Učestvovanje u unapređivanju procesa;
• Poštovanje mera bezbednosti i zdravlja na radu;
• Održavanje sredstva za rad i higijene radnog prostora.

Uslovi i kvalifikacija za prijavu:
• Srednja stručna sprema – III ili IV stepen – tehničke ili mašinske struke;
• Prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima predstavlja prednost;
• Odgovornost i samostalnost u radu;
• Dobre motoričke i vizuelne sposobnosti(radi praćenja proizvodnog procesa);
• Sklonost ka timskom radu.

Nudimo:
• Rad u prvoj smeni ,od 6h-14h.Vikend slobodan;
• Dobru, redovnu zaradu i dobre uslove za rad;
• Posebno vrednovanje zalaganja i napretka u obučenosti.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

CV poslati na : office4@systemdesign.rs
System Design doo
Bajči Žilinskog 7
21000 Novi Sad

Skoro postavljeni poslovi System Design

Pregledano: 80 puta