7

Aplikacija

Vozač "B" kategorije Puno radno vreme

na Prometheus distribution doo u Kruševac (Poslato na 14-06-2021)

Potreban vozač B kategorije za razvoz robe široke potrošnje u lokalu i rad u magacinu

Zaduženja:

Upravljanje vozilom B kategorije u skladu sa svim saobraćajnim propisima;
Razvoz robe ka kupcima po tačno utvrđenim i unapred određenim rutama;
Utovar i istovar robe, odgovornost za tačnost i kvalitet utovara u skladu sa procedurama i uputstvima za rad;
Briga o vozilu, odgovornost za higijenu i urednost vozila;
Briga i profesionalni odnos prema klijentima, vozilu i robi koja se isporučuje.

Uslovi rada i ostali uslovi:

Vozačka dozvola B kategorije i da ste aktivan vozač;
Poželjno radno iskustvo u prevozu robe;
Visok nivo odgovornosti, tačnosti i ažurnosti, posvećenost poslu;
Poznavanje puteva i procedura u saobraćaju;

Radnu biografiju dostaviti na e-mail adresu: prometheus@prometheus.rs

Rok za prijavu je 30.06.2021. godine.

Skoro postavljeni poslovi Prometheus distribution doo

Pregledano: 1117 puta