0

Aplikacija

OPERATER U PROIZVODNJI Puno radno vreme

na Trimo inženjering u Šimanovci (Poslato na 09-09-2021)

Lokacija: Šimanovci

Opis posla:
• operater brine o kvalitetnoj izradi panela sa ispunom od mineralne vune, prati uputstva i procedure vezane za kvalitet,
• pregleda primljene radne naloge, odgovarajuće reaguje u slučaju grešaka,
• pažljivo prati sve postupke u toku procesa, otkriva nedostatke, predlaže poboljšanja u radu, brine o kvalitetu proizvoda,
• po potrebi radi u limarskoj ili stolarskoj radionici u skladu sa uputstvima za rad i instrukcijama rukovodioca,
• vodi računa o postrojenju i opremi, priprema predloge za radove predlaže radove održavanja i poboljšanja na postrojenju, spravama i opremi.

Potrebne kvalifikacije:
• poželjan stepen obrazovanja- III ili IV stepen stručne spreme,
• vozačka dozvola B kategorije,
• spremnost na rad u smenama
• pozitivan stav i timski duh.

Uslovi:
• zaključenje ugovora o radu i odlične uslove rada prevoz. uredna zarada i svi benefiti. Mogucnost organizovanog smestaja za osobe iz udaljenijih mesta u slucaju veceg broja...

Telefon za prijavu 022/480 100.

Biografije slati na mail adresu: anita.lausevic@trimo-group.com

Skoro postavljeni poslovi Trimo inženjering

Pregledano: 489 puta