3

Aplikacija

Operater za šivenje Puno radno vreme

na Aster tekstil d.o.o. u Niš (Poslato na 17-09-2021)

Operater za šivenje

“Aster tekstil” doo, Niš

Opis posla:

obavlja poslove šivenja u skladu sa procesima proizvodnje i predviđenim standardima efikasnosti i kvaliteta;
postiže zahtevane količine proizvodnje (norme) u skladu sa procesom planiranja proizvodnje;
radi u skladu sa instrukcijama koje dobija od supervizora;
održava mašinu i opremu, kao i celo radno mesto u čistom i ispravnom stanju, u toku i nakon radnog vremena;
prijavljuje nadležnom supervizoru, kontroloru operacija, koordinatoru proizvodnih linija ili inženjeru proizvodnje svaku neusaglašenost koju uoči;
učestvuje u potrebnim obukama za rad na novim mašinama i novim operacijama (obuka nema komercijalni osnov, odnosno lica koja se uključuju u program obuke ne snose troškove po bilo kom osnovu).

Uslovi za prijavu:

potreban je minimalno II nivo kvalifikacije;
radno iskustvo nije neophodno.

Svi zainteresovani kandidati mogu se prijaviti slanjem radne biografije na e-mail:
prijava@astertextile.com

Rok važenja
24.09.2021.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Osnovna škola
Radno iskustvo u zanimanju
Nije bitno
Broj izvršilaca
10
Mesto rada
Niš
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Određeno

Napomena
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano).

Skoro postavljeni poslovi Aster tekstil d.o.o.

Pregledano: 561 puta