8

Aplikacija

Operater za šivenje Puno radno vreme

na Aster tekstil d.o.o. u Niš (Poslato na 01-10-2020)

Operater za šivenje

“Aster tekstil” d.o.o. Niš

Opis posla

Obavlja poslove šivenja u skladu sa procesima proizvodnje i predviđenim standardima efikasnosti i kvaliteta;
Postiže zahtevane količine proizvodnje (norme) u skladu sa procesom planiranja proizvodnje;
Radi u skladu sa instrukcijama koje dobija od supervizora;
Održava mašinu i opremu, kao i celo radno mesto u čistom i ispravnom stanju, u toku i nakon radnog vremena;
Prijavljuje nadležnom supervizoru, kontroloru operacija, koordinatoru proizvodnih linija ili inženjeru proizvodnje svaku neusaglašenost koju uoči;
Učestvuje u potrebnim obukama za rad na novim mašinama i novim operacijama.

Uslovi za prijavu:
Potreban je minimalno II stepen stručne spreme;
Radno iskustvo nije neophodno.

Svi zainteresovani kandidati mogu se prijaviti slanjem radne biografije na E-mail: prijava@astertextile.com

Рок важења
09.10.2020.
Захтевани ниво квалификација
Основна школа
Радно искуство у занимању
Није битно
Број извршилаца
10
Место рада
Ниш
Врста радниг односа / ангажовања
Одређено
Напомена
Сви изрази, појмови, именице, придеви и глаголи у огласима, који су употребљени у мушком роду, односе се без дискриминације и на особе женског пола и обрнуто (осим уколико специфичним захтевима посла није другачије прописано)

Skoro postavljeni poslovi Aster tekstil d.o.o.

Pregledano: 1218 puta